Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz?

3 posters

Evet
Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_lcap50%Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
hayır
Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_lcap0%Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
tabii ki
Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_lcap0%Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
gereksiz
Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_lcap50%Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
JoLéné
MODERATÖR
MODERATÖR
JoLéné

Kadın
En Sevdiği Grup : Travis,coldplay,sakin,r.e.m.
En sevdiği Grup : kaç kere daha yazıcaz?
En sevdiği şarkı : Losing My Religion-rem
Ruh Halim : Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Ac10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Empty
MesajKonu: Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz?   Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? I_icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:02 am

sevgilimse : verirdim ama derdm vaLLa gösterirdim bazı msnleri bunLara dokunmak yok arkLarım sevdiklerim derim tanıtırm ötekilerine naparsa yabsın !
zate msn herkezi ekLemem işi oLmaz msnde çok az kişi var hepside tanıdıım görüştüüm =)

eşimse : eee yani =)
https://rocker.canadian-forum.com
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz?   Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? I_icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 10:49 am

sevgiLimse silmemesi gerekenleri gruplara alıp sölerim ve veririm (=
eşimse e tabi veririm (=
https://rocker.canadian-forum.com
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? Sessiz10

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz?   Sevgilinize ya da Eşinize Msn şifrenizi Verirmiydiniz? I_icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:56 pm

eşimse verirdim ama gereksiz buluyorum..istemesi için bana güvenmemesi lazım ki güveni olmazsa eşim de olamaz..

sevgilimse verirdim ne de olsa ben de onunkini bilicem kahkaha ve gereklii..sonuçta sevgili !resmi bi bağ da yok nerden biliyim msnde naptığınıııı kahkaha sırıtan

1 sayfadaki 1 sayfası