Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(

3 posters
YazarMesaj
meqansiz_serserim
Isınıyor
Isınıyor
meqansiz_serserim

Erkek
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Empty
MesajKonu: qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(   qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:31 pm

Mektup Serserime
Elime son kez aldim kagit kalemiqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
Bu sana son mektubum.
Postaci son bir kez haber getirecek benden sana.
Canim bilirim aldirmazsin hicbirseyeqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
ne sevgiye nede hislere.
Simdi elimde bir sigara varqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
bugün cok ictimqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul bilirim kizacaksin
'icme demistim' diyeceksin.
Ama ben yine ayni cevabi verecegim:
Dertliyim.
Son kez bu kalp derdinle dolu.
Bu mektubumda seni ne kadar sevdigimi
özledigimi yazmayacagim.
Artik degistim ben.
Senin umursamaz tavirlarindan biktim Serserim.
Takmiyorum artik bende seni.
Hani bende bir resmin varyaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
arkadasima verdim Serserim.
Cok begenmis seniqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
'Al senin olsun' dedim.
Ama dikkat etmesinide söyledimqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
olur ya cikarsaniz 'aldatmasin senide' dedim.
Yüzünün seklini görmeni isterdim Serserim.
Bu mektup digerine benzemiyor degilmi?
Dün gece yiktin benqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul öldürdün beni Serserim.
Dilindeki hece bir kursun gibi saplandi yüregime.
Tüm gece kanadi durmadanqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
gözlerim dolu aglayamadim.
Yataklara düstüm ne zamandir.
Ama iyi oldu aslinda seni umursamiyorum artikqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
sen ne demistin Serserim 'üzülme'.
Üzülmüyorum zaten gülüyorumqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
bu acilarin getirdigi mutsuzlugu seviyorum.
Lanet olsun sana Serserim.
Bu kadar degersizmiydi sevgim?
Biliyorsun ben seni sevdim.
Bu sana son mektubum Serserim.
Yak istersenqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul istersen baskalarina okut.
Yada evet - icip icip aglaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
ama sunu bilki bu sana son mektubum.
Bundan sonra hain yazar mezar tasinda.
Bir ölüsün artik sen hatiralarimda....

Serseriden cevap
Bugün hic beklemedigim bir anda
mektubunu aldim Güzelim.
Son mektubum demissinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul inanmam.
Sen dayanamazsin bensizligeqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
erirsinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul bitersin günden güne.
Bak ne diyorum Güzelim
gönlün olsun birkac gün daha cikalim
sevinirsin belkiqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul hediye olur yada bir elma sekeri.
Sen bensiz yapamazsin Güzelim.
Seni öptügüm o ilk ani hatirlaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
nasilda cocuklar gibiydinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
bayilacaksin diye korkmustum Güzelim.
Ben senin gibi neler gecirdim elimdenqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
bilirim haberim yok sevmedenqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul sevilmeden.
Sen beni gercekten sevdinmi Güzelim?
Sana bu mektubu meyhaneden yaziyorumqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
biraz önce birkac cocuk dövdük GüzelimqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
onun serefine iciyoruz.
Bak Güzelim! Ben sana ne demistim hatirlamiyorum.
'Üzülme' yazmissin - sahiden dedimmi?
Ickiliyken herhaldeqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul bilirsin.
'Yiktin' yazmissin - sahiden yikildinmi?
Umursamazsin sanmistim takmazsin diye ummustum.
Ama madem beni unuttunqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul bu sana son sözüm olsun:
Bende seni sevdim haberin olsun be Güzelim.

Kizin arkadasindan serseriye
Seni tanimiyorum serseriqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul ama arkadasim seni cok sevdi.
'Son mektup' demisti dogruqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul hem o seni coktan unuttu.
Seni cok begendim be serseriqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul belki seversinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul belki de...
'Güzelim' demissin bizimkineqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul bende seni zevkli bilirdim.
Ben ondan daha güzelim. Bak serseri! Ben seni ondan daha cok severim.
Telefon numarami yaziyorumqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul arkadaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul onu aradigin gibi benide ara.
Ayrica senin güzel gariplesti bu ara
'Kalbim agriyor' diyor.
Doktor bir teshis koyamiyor.
Aman canim o da bir baska.
Aglasada gülüyorum der etrafa.
Sakin unutma beni ara.

Serseriden arkadasa
Bak kizim ben seni sevmedim daha en bastanqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
Ben Güzelimi sevdim herseyden cok.
O da bana 'Serserim' derdi canindan koparcasinaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
sen ise 'serseri' diyorsun sokakta kalmiscasina.
Senin gibi arkadas olmaz olsun.
Güzellige gelinceqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul kimse yarisamaz benim Güzelimle.
Simdi birak bunlariqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul 'son mektup' derken yalan sanmistim.
Daha beter icer oldumqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul her gece sarhosum.
Bir dahaki mektupta Güzelimden bahset bana.
Simdi gercekten mutlumu?
Yoksa baskasinimi seviyor?
Hasta demistinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul kalbinden hasta - yoksa bu ask hastaligimi?
Benden baskasi ile....
Cabuk yaz arkadasqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul herseyi yaz arkadasqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul herseyi anlat bana.
Anladimki yasayamam ben onsuz bu dünyada!

Arkadastan Serseriye
Afedersin serseri yanlis yapmisim benqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul O seni gercekten cok sevmis.
Son nefesinde bile adini söylediqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
yüregim parcalandiqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul anlayamazsin.
'SERSERiM' deyisini duysaydin gözleri kapanirken.
Askin öyle sarmiski bedenini - kaybedinceqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul yasayamadi öldü iste.
Son mektunda ne yaptin?
Icip icip agliyormusun?
O simdi mezarinda huzurlu yatarkenqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul yilanlara bile seni anlatir süphen olmasin.
Zaten mezar tasinda 'Seni sevmistim Serserim' yazisini görünce anlarsin.
Belki bir umut vardi yasamasindaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul o da senin ciddi olmandi.
'Bir kac gün cikalim' demissin ona.
'Elma sekeri olur' demissin.
Indi zavallicigin yüregine.
Simdi mezarinda derin bir uykudaqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul sevgiside sonsuzlasti onunla.
Aslinda o hic istemedi öldügünü bilmeniqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul ama dayanamadim yazdim iste.
Simdi ne yaparsinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul nasil yaparsin?
IcermisinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul adammi döversin?
Sende onu sevmissin öyle yazmissinqüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Virgul
öyleyse birak askiniz yasasin!!!

Serserinin odasindaki not:
SANA GELIYORUM GÜZELIM!!!!
SENI SEVIYORUM GÜZELIM!!!!!
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Empty
MesajKonu: Geri: qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(   qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:43 pm

biLiyordum bunu !.. dehşet güzel..
https://rocker.canadian-forum.com
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( Sessiz10

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(   qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( I_icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 1:45 pm

Bende okumuştum önceden..süper!
meqansiz_serserim
Isınıyor
Isınıyor
meqansiz_serserim

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(   qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x( I_icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 12:31 am

beqendiqinize sewindim arkadasım öpücük

qüzeLinden serseriye yazıLan son mektup mutLaka okumaLısınız aqLıyacaqınızdan eminim x(
1 sayfadaki 1 sayfası