Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

öğretmenin laneti

4 posters
YazarMesaj
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : öğretmenin laneti Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

öğretmenin laneti Empty
MesajKonu: öğretmenin laneti   öğretmenin laneti I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:07 pm

Ben Mersin'de yaşıyorum ve bu olay birlikte kaldığım arkadaşımla benim başımdan geçti. Birgün ikimizde okuldan döndük evdeyiz. Arkadaşıma telefon geldi ve odadaki arkadaşım baktı. Oldukça yorgun ve yaşlı bir kadın sesi varmış telefonda. Ama bana ne olduğunu anlatmadı. Sadece bunu telefonu yaşlı bi kadının ettiğini söyledi. Dalga geçeceğimi zannetti. Çünkü daha önceden de başından böyle olaylar geçti bana her söylediğinde dalga geçtim.

Gece tekrar telefon çaldı biz film izlerken. Arkadaşım korktuğu için telefona ben baktım ama benimde içimde biraz korku vardı. Aynı konuşma banada geldi. Kadın şöyle söylüyordu:

"12 de dışarı çıkın yoksa ..."

Ben içeri yüzüm sararmış halde geldim. Saat 23.30'du. Yarım saat sonra üstümüzü değiştirip aşağı indik. Dışarı çıkmamızla arkadaşımın bayılması bir oldu. Sonra bi gölge gördüm. Daha sonra ölen ve benim nefret ettiğim matematik hocamın siluetini gördüm (matematik hocam 59 yaşında saçlarına yeni yeni aklar düşmüş bir kadındı). Benimle hiç konuşmadı. Sadece yukarıyı işaret etti. Yukarı çıktığımda arkadaşımın yerde yatan cesedini gördüm. Sonra bayılmışım. Sabah kalktığımda yanımda annemi ve babamı gördüm ve hemen o evden taşındım. Ve o evin arkasındada matematik hocamın yerde yatan cansız cesedini gördüm.

Ben bu hikayeyi bi arkadaşımın ağzından anlattım. Gerçekten ölmüştü o çocuk.
https://rocker.canadian-forum.com
JoLéné
MODERATÖR
MODERATÖR
JoLéné

Kadın
En Sevdiği Grup : Travis,coldplay,sakin,r.e.m.
En sevdiği Grup : kaç kere daha yazıcaz?
En sevdiği şarkı : Losing My Religion-rem
Ruh Halim : öğretmenin laneti Ac10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

öğretmenin laneti Empty
MesajKonu: Geri: öğretmenin laneti   öğretmenin laneti I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:55 pm

ohaaa çok kötü yaa! :(
https://rocker.canadian-forum.com
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : öğretmenin laneti Sessiz10

Kişi sayfası

öğretmenin laneti Empty
MesajKonu: Geri: öğretmenin laneti   öğretmenin laneti I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:57 pm

şaşırmış vay bee..bu film konusu olmalı.. :böcük:
RocK_4_EveR
Isınıyor
Isınıyor
RocK_4_EveR

Kadın
En sevdiği Grup : tüm rock grupları
En sevdiği şarkı : tüm rock şarkıları

Kişi sayfası

öğretmenin laneti Empty
MesajKonu: Geri: öğretmenin laneti   öğretmenin laneti I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 6:54 pm

ilginç .. paylaştığın için saoL

öğretmenin laneti
1 sayfadaki 1 sayfası