Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

13 harf

YazarMesaj
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : 13 harf Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

13 harf Empty
MesajKonu: 13 harf   13 harf I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 1:24 pm

Ne kadar saf bi qeçmişe dayanan özLemmiş ßenimkisi eskiLer kaLbimde her dem yer edinen,
Sanki hiç yaşanamamış bi hayatı hiç sürüLmemişim qibi masum bi kaLpti ta ki qözLerini qörene kadar..
GeceLeri eskiLerimize bakarken qözLerin kaLmış unuttuğum yoLLarda..köşe,duvar inan her yerde var,
Tuaf qeLdi nedense ayrıLığının kırık qözü hissiz biçimsiz,
GüLüçükLerini çaLmışLar senden kaLmışsın öyLecek neşesiz ..
$anki acıLarın içinde tek tek yer edinmiş ve sen bunLara karşı qeLememişsin,
MeLekLerim noLur sevqiLime yetişin o bu yaLan dünyada sevqisiz kaLmış ßaksanıza çağresiz,
SevapLarım bitsin hepsi qitsin istiyorsa çekinmeden verin bi parça 0Lsun neşeLensin,
FazLasıyLa yeter ona benim sevqim içimde sadece onun için biriktirdiğim pek çok şeyim ! ..
Açık konuşmak istiyorum..o benim herşeyim qözLerine bakmaya utandığım küçüçük bebeğim ...
Yanımda 0Lmasın,eLLerimi tutmasın,varLığınLa kayıpsın ama qörmesemde onun içini iyi biLirim ..
ßiLiyorum sevqiLim SöyLemediğin sözLerLe hepsi içinde doLmuş taşmaya hazır onca birikinti,
NoLur söyLe sessizLiğe özenme noLdu susma öyLe ...
$en kaçtıkça qörüyorum o korkunç içini yapma Lütfen kendini kandırıyorsun söyLesene nereye ?
$anırım seven bi qönüLdü o herşeye rağmen ßiLiyorum sus konuşma hepsini biLiyorum ..
Seviyorsun unutmak zor ama qeriye dönemiyorsun sus resminde qözLerinden herşey okunuyor ßiLiyorum ..
Yinede herşey için Teşekkür ederim sevqiLim..
HüzünLe boyandığın yüzümü ßak sevqini hatırLatarak sayende ßi parçada 0Lsa qüLdü ... (:

$enin için qidiyorum o yoLLara $eni arıyorum ?
Yüzüme ansızın iLkßahar çarpıp $üzüLürken $eni özLüyorum $ensiz hep Kı$ı ya$ıyorum!
"HayaLLerimde senden kopunca ayrıLık çarpıp vuruyor yüzüme,cezaLandırırmış qibi hiç qüLemiyorum" ...

Canım acıyor artık zehirLendi dudakLarım istesemde adını diLime qetiremiyorum,
YaLan değiL qerçek! Yaşanmış zihnime kazınmış HatıraLarım..
Yarım kaLan hayaLLerim titrek eLLe yazdığım şiirLerim ..
€skide kaLmış koca bi sevdam, ahh ahh ..nerde be o eski qünLerim ?
Keşke! Keşke! ...0nLarı tekrardan yaşayabiLsem sadece bir kez 0Lsun eskisi qibi,
oooooooff! ..MutLuLuktan ağLamayı çok özLüyorum ...
AkLıma ansızın çat kapı qeLiyorsun,
Gittin oysaki ama hiç susmuyorsun sürekLi yanımdasın sanki ...
SeninLe koca bi ßütündüm şimdi bi yarım koptu oda senin beraberinde qitti..
ßöyLe kendimden kopuk biçimsizce yaşıyamıyorum !
ŞiirLerim,sözLerim resimLerine bakarKen tutmakta zorLandığım qöz yaşLarım,
Hepsinde seni ararken bi anda karanLığın ortasında çığLıkLarımın içinde kayboLuyorum ..
Yazıkça yazasım qeLiyor ağLadıkça durmamak qibi,
$özLerim hep yarım tıpkı içimdeki sevqi qibi en tatLı yerinde kayıp bitik kaLmış aşkım ?
KaLbim artık sonbahar qösterdiği ağaç qibi hasretin estikçe ümit doLu yaprakLarım döküLüyor,
ßiLmediğim yerLere uçuyor tutamıyorum !
Tek sesLenişim qözLerimLe; noLur qeri dönün ifadesiyLe umutsuz kapakLarından öyLece bakıyorum ..
Hazan dedikLeri çok acımasız qönLüme misafirLiği hep izinsiz bekLenmedik yerde ansızın!
$on satırLarım,son qöreceğin değersiz damLaLarım..
ßir kaç kadeh iLham sakLadım qerisi KaLbimden düşen son karamsar yaprakLarım ...
Sanki tek bi umudum qibi çamurLu bi yoLda ışıLdayan bir qöz qaLiba beni çağırıyor ?
Yürümeyi yeni benimsemiş bi bebeğin adımLarı qibi tökezLeyerek qidiyorum ... ?
ßen yakLaşmak istedikçe o uzakLaşıyor sensiz emin adımLarLa yürüyemiyorum?
Gitme qitme sevqiLim noLur sensiz sana yetişemiyorum . . . 13 harf Sad13 harf Sad

$usun kandıramazsınız içimde acımı biLip ayrıLığımı açık kapı qörüp sızan zebaniLer ! !
$usun! ßiLiyorum ßi umut var ama nerde ?
Adresini kim ßiLiyor nasıL birşey acaba şimdi kimLerin eLinde nerde ?
KimLer yaLan aşkLarında meze ediyor ? o zaman ßu yaptığınız tam bi i$kence !
Yoksa $evqiyi ßuLutLara koyup yağmurun damLaLarı arasında parça parça mı veriyorLar ?
MutLu bi hisLe tenimize deyen su acaba ayrıLığımı düşürüyorLar ?
Dışarda qörünen ßedenLere kim insafsızLığı döküyor?
DoLu qibi mi çok mu sağınak istemesede bir kaç damLasında insanLar kaçamıyor mu ?
Haaayır! sevqiLim sende mi yakaLandın yoksa ? .... 13 harf Sad
Hani vardınız ya tarihin satırLarında qerçek aşk niteLiğinde sevenLer $imdi nerde ?
Zor durumda 0LanLara kaçınız yardım ediyorsunuz ?
Kaçınız şiirLerinizdeki kadar düşünceLisiniz çok mu iyiLikseverLersiniz ? peehh ! ..

Senin bozduğun,senin kırdığın parçaLanmış parçaLarım yanımda 0Lmayınca topLuyamıyorum,
€Limi sürdükçe canım yanıyor kaLp krizi yaşatıyor öLümü bedenime anLık yaşatıyor ..
Kızıyorum inadına yapınca da daha kötü 0Luyor ßütün yaraLarım yerinden fışkırıyor..
Kahretsin sen akLıma qeLince kendime hakim 0Lamıyorum !
KırıntıLarı topLamaya çaLıştıkça eskisi qibi 0Lmuyor qerçekten çok çabaLıyorum ama . . . . .
Tamam kızmasın kimse sustum ! ..onun qeri qeLmeyeceğini biLiyorum,
Ama içimde besLediğim ÜmitLerim var hepsi eLimde Lütfen birşeyLeştirmek istiyorum ?
Kendimçe tam yaptım derKen bi rüzqar esiyor hiç birini tutamıyorum,
Sonra eLLerimLe yüzümü kapatıp hıçkırıkLarımLa odamın duvarLarına ismini yazıyorum ...
Ve ağLıyorum ağLıyorum . . . . .

Göz YaşLarım eLLerime birşeyLer çizmiş doLu doLu nehir var sanki avuçLarımın içinde ...
ßirşey parLıyor yada bi yazı tam 0Larak çıkaramıyorum,
Toz pembe qördüğüm hayaLLerime benziyor "arzu" doLu tam tutkuLu daLdım diyorum ..
HevesLe koştuğum o masum hisLerde qördüğüm şey yarısı yazıLmış qerisi kan korkuyLa karışık şaşıyorum ?
Merak etme sevqiLim beLkide o şey bizim son umudumuz ona qidiyorum,
€ndişeLenme varLığın 0Ldukça hiç birşeyden korkmuyorum ! ..
Ve yanına qeLdiğimde bi sonbahar yaprağına benziyor,
ÇatLakLarı,damarLarı haLa taze ßeLLi acısı sızıntıLı,
Sanırım eskide kaLmış nedensiz bi ayrıLık mı?
Yoksa sevdikçe sevqiye doyuLmayan ßüyüLü bi aşk mı ?
Yaprağın üstünde devamı qeLmek istedikçe kırıLmış parçaLarını şefkatLe süzüyorum,
ßi anda yoLda qördüğüm bu kaLp benim 0Lduğunu seziyorum,
ŞaşkınLık düşünceLerimin içinde kendimi aLamıyorum,
AnLamadığım ߀nden izinsiz kim yazmış bunu ?
İçimdeKi okyanusumu benden başKa kim biLiyor ?
Ama tarifi mümKün 0Lmayan sihirLi bi yazı bu qerçek büyüLeniyorum,
Evet sevqiLim o benim sana vermeye cesaret edemediğim kaLbimin qünah qörmemiş sayfası,
AyrıLık qünümüzde nasıL verebiLirdim ki tekrardan,
Artık ßüyük bi aşkı küçük ve bi kısa sözümLe,
HaLa bağLanıp sanKi sen varmışsın qibi ümitsizce 13 harfe kenetLenebiLiyorum,
İyi oKu; Seni Seviyorum! Seni Seviyorum! . . . . . . . . .
https://rocker.canadian-forum.com

13 harf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-