Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!!

2 posters
YazarMesaj
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! Sessiz10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! Empty
MesajKonu: 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!!   2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 9:53 am

2008 oks sonuçları bugün saat 10,00 da www.oges.gov.tr veya www.meb.gov.tr adreslerinden açıklanacaktır

FEN, Anadolu ve meslek liselerine girmek isteyen yaklaşık 1 milyon öğrencinin heyecanla beklediği son Ortaöğretim Kurumları Sınavı (OKS) sonuçları bugün açıklanıyor. Sonuçları, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, saat 10.00’da düzenleyeceği basın toplantısı ile duyuracak. Adaylar, sınavdan aldıkları puanları da saat 10.00’dan itibaren MEB’in, http://meb.gov.tr internet adresinden öğrenebilecekler. Bakanlık yetkilileri, sınavda 100 sorunun tamamını doğru yapan öğrenci sayısının yaklaşık 300 olduğunu, ancak diploma notu eklendikten sonra Türkiye birincisi olmaya hak kazanan öğrenci sayısının 100’ün altında kaldığını söyledi.

oks ye girmiş arkadaşlara tekrar geçmiş olsun diyorum..
sonuçlar ardından duygu ve düşünceler? / beklemediğiniz bir durumla karşı karşıya mısınız???(açıklayınız)
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!!   2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:41 pm

paylaşım için sağoL.mutlu bir gün.. kuzenim süper bir puan Almışş duygulandım vala masum
https://rocker.canadian-forum.com
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! Sessiz10

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: 2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!!   2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!! I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:45 pm

bende mutluyum ama bu kadar çok kişi yapmasaydı yüzdeliğim daha iyi olabilirdi..ve daha mutlu olurdum

263 full çeken var ve 97 tane okul puanıyla birlikte 1.var helal olsun diyorum ..tebrikler

2008 oks sonuçları bugün açıklanıyorr!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-