Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız?

4 posters

ben de gülerim
Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_lcap0%Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
tanımamazlıktan gelirim
Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_lcap0%Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
içimden gülerim ama gidip kaldırırm
Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_lcap20%Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
etraftakilere kızar öyle kaldırırm
 0% [ 0 ]
Cinnet gecirirdm herkesi doverdm o da dahil
 0% [ 0 ]
Git yurumesini ogren oyle gel derdim
 0% [ 0 ]
ben de onunla birlikte düşerim
 0% [ 0 ]
ne oluki herkesin başına gelir hemen kaldırırm
Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_lcap80%Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Sessiz10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Empty
MesajKonu: Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız?   Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:57 am

ne olcakki herkesin başına gelebilir hemen kaldırırdım..
rezil olmuş duygusu vermemeye çalışırdım..gerçi olmuş olcağı kadar gülümseme
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız?   Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:29 pm

yanımda düşenlere kalk tamam hadi bişeyin yok diye kaldırıyorum. kahkaha heralde sevdiğim biri düşerse daha da rezil olmaması için herkezin başına geliyor filan falan der kaldırırım..
https://rocker.canadian-forum.com
JoLéné
MODERATÖR
MODERATÖR
JoLéné

Kadın
En Sevdiği Grup : Travis,coldplay,sakin,r.e.m.
En sevdiği Grup : kaç kere daha yazıcaz?
En sevdiği şarkı : Losing My Religion-rem
Ruh Halim : Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Ac10

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız?   Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 4:26 pm

yanımda çok kişi düştü düşen güLdü bn şaşırmıştm:)

insanLık haLi KaLdırırdım
https://rocker.canadian-forum.com
DmN-AsLı
Isınıyor
Isınıyor
DmN-AsLı

Kadın
En sevdiği Grup : [ Halimiz Duman ]
En sevdiği şarkı : çoqq vrr
Ruh Halim : Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? Idaree11

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız?   Sevgiliniz Yolda Düştü Ve Herkes Ona Gülüyor..Ne Yaparsınız? I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:40 pm

ne oluki herkesin başına gelir hemen kaldırırm :)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-