Rocker.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rocker.Foruma.Biz

Rock'n Yeni Adresi

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ?

3 posters

ORDA İNDİRİRM YERE
Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_lcap50%Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
AYNEN BENDE TÜKÜRÜRÜM
Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_lcap0%Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
POLİSE ŞİKAYET EDERİM
Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_lcap0%Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ANNEMİ ARARIM
 0% [ 0 ]
HERŞEY NORMALMŞ GİBİ YOLUMA DEVAM EDRM
 0% [ 0 ]
ÖZÜR DİLEMESİNİ SÖYLERİM
Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_lcap50%Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
ArZu
Admin
Admin
ArZu

Kadın
En sevdiği Grup : Zardanadam
En sevdiği şarkı : gözümün yaşını sildim ben
Ruh Halim : Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Sessiz10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası
Rocker Forum: Rocker Forum

Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Empty
MesajKonu: Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ?   Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:45 am

indirirdim gücüm yetsede yetmesede..çakardım 2 tane :d kahkaha
gerçi o cesaret varsa alnından öperim ama sırıtan
Lacey
Editör
Editör
Lacey

Kadın
En sevdiği Grup : Flyleaf
En sevdiği şarkı : Mor ve Ötesi-Gece
Ruh Halim : Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Eglenc10
Yasal UYARI ! : Dikkat Dikkat Rocker forum 15 dk'dan sonra bağımlılık etkisi yaratır => YASAL UYARI...!

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ?   Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 12:56 pm

hakaret ederdimm ve bnu yapacak kişinin salak olması lazımm.! kafadan çatlak ya da ruh hastasıdır. ve özür dilemesini sölerdim zaten ben hakaret edince karşımdaki tüküren kişi öfkemi anladığı anda özür diler.
https://rocker.canadian-forum.com
JoLéné
MODERATÖR
MODERATÖR
JoLéné

Kadın
En Sevdiği Grup : Travis,coldplay,sakin,r.e.m.
En sevdiği Grup : kaç kere daha yazıcaz?
En sevdiği şarkı : Losing My Religion-rem
Ruh Halim : Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? Ac10

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ?   Sokakta Yürürken Tanımadiginiz Biri Size Tükürse Ne Tepki Gösterirsiniz ? I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 4:22 pm

evet .. bende hakaret ederim özür dilettiririm oLmadı mı??

en son çatara patara hafıss!
( YANLIŞ anlamayın hafız keLimesini hiç sevmem!:D )
https://rocker.canadian-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-